Internetowe automaty do gry

Z pewnością większość z nas zna z filmów maszyny, do których wrzucało się parę monet, pociągało za wajchę i gdy wylosowana została konfiguracja identycznych symboli wygrywało dużo pieniędzy. Ta gra to jednoręki bandyta (ang. one-armed bandit). Jeszcze niedawno tego rodzaju maszyny były wyjątkowo rozpopularyzowane także w naszym kraju, można je było znaleźć w prawie każdym barze i salonie gier.

Dziś wprawdzie nie znajdziemy już tych maszyn w barach, ale możemy spróbować swoich sił w one-armed bandit online. Taka gra ma oczywiście mnóstwo zalet, chociażby dostępność. Potrzebny nam jedynie komputer połączony z internetem i kilka PLN do dyspozycji. Jak pokazują statystyki, internetowa wersja one-armed bandit cieszy się tak samo dużym zainteresowaniem co tradycyjna odmiana tej rozrywki – wg statystyk bierze w niej udział ponad połowa internautów. Zagraj w najlepsze gry kasynowe tutaj.

Na czym polegają zasady gry w one-armed bandit przez internet? Na początek trzeba się zarejestrować na dowolnej internetowej platformie udostępniającej one-armed bandit online, później dokonujemy wpłaty na konto i możemy grać. Na ekranie pojawi nam się taki sam obraz jak w barowym automacie, różnica polega tylko na tym, że zamiast dźwigni mamy specjalny przycisk, w który musimy kliknąć, by rozpocząć losowanie. Gdy internetowemu automatowi uda się wylosować konfigurację jednakowych symboli, wtedy wygrywamy.

Dziecinnie łatwe, prawda?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *