Mój hazard

Gry hazardowe to jeden z ciekawszych, a przy tym opłacalnych sposobów wykorzystania wolnego czasu. Przekonałem się o tym przed kilkoma laty, gdy zainspirowany biografią znanego hazardzisty, który zbił fortunę na Triple Stud, postanowiłem spróbować swojego szczęścia w grze hazardowej.

Gdy rozpoczynałem swoją przygodę z hazardem szukałem informacji na forach dyskusyjnych i w książkach takich jak „The Perfect Range” Tylera Nalsa, „Super System” Doyle’a Brunsona i „Every Hand Revealed” Gusa Hansena. Dzięki nim przyswoiłem reguły gry w bakarata, remik, pokera i inne gry hazardowe. Później sprawdziłem swoje umiejętności w praktyce obstawiając wirtualne pieniądze na koncie demonstracyjnym w eXbinoG. Odkryłem wtedy, że nieźle sobie radzę w blackjacku i bakaracie, do dziś najchętniej gram w te właśnie gry.

Dziś gram już za prawdziwe środki, jednak staram się grać ostrożnie i rozsądnie. Zawsze ustalam określony czas do przeznaczenia na grę i nie przekraczam tej granicy. W pokera gram najczęściej w weekendy i nigdy nie przeznaczam na tę grę więcej niż 200 PLN, nawet kiedy mam świetną passę. Moja największa do tej pory wygrana w kasynie to 16 200 zł – to póki co mój rekord w pokerze. W blackjacku natomiast udało mi się przegrać 9 000 zł.

Po najlepsze gry hazardowe zajrzyj tutaj: https://www.admiralspot.com/pl/games

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *