Slot w stylu retro

Jeśli jesteś miłośnikiem maszyn do gry, ale nudzą cię już na siłę udziwniane tytuły typu Lost Princess, Deck The Halls, Cashville czy Mystic Groove, w których miejsce klasycznych symboli zastępują różdżki, tajemnicze księgi, miecze i fanaberie, Retro Reels powinno cię zainteresować. To nowy, nieskomplikowany automat do złudzenia przypominający klasyczne automaty wrzutowe, które kiedyś można było znaleźć prawie w każdej knajpie.

Retro Reels to z pewnością duża gratka nie tylko dla tych, którzy z nostalgią wspominają lata dziewięćdziesiąte oraz tych, którym jakoś nie po drodze z innowacyjnymi slotami online, ale także dla miłośników prostoty i elegancji. W Retro Reels jest 5 bębnów i dwadzieścia linii płatności, zaś losowane symbole to popularne owoce (wiśnie, cytryny itp.), dolary i siódemki. Do najkorzystniejszych należy kombinacja składająca się z pięciu symboli dolara, chociaż sporo możemy wygrać też, gdy wypadną nam czerwone albo niebieskie cyfry 7. Wersja podstawowa tego automatu nie posiada dodatkowej opcji gamble. Znajdziemy ją jednak w jednym z bardziej zaawansowanych wariantów tej gry: Extreme Heat.

Automat Retro Reels zadebiutował na rynku dopiero kilka tygodni temu, w związku z tym jeszcze niewiele kasyn podsiada go w swojej ofercie, ale jeżeli chcesz spróbować w nim swojego szczęścia, możesz to zrobić tutaj: https://admiralspot.com/pl/games.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *